RAYFILM

RAYFILM s.r.o. je český výrobce samolepicích etiket a konvertor fotopapírů. Firma je na trhu již od roku 1992. Sídlo firmy je v Opavě na severovýchodě České republiky. Rayfilm má pobočky v Brně, Českých Budějovicích a v polských Gliwicích. Celkově v RAYFILM skupině pracuje 38 zaměstnanců, kteří se snaží v maximální míře uspokojit požadavky zákazníků v oblasti RAYFILM značených výrobků, nebo zákaznických produktů.

Výroba a prodej ve firmě RAYFILM je řízen podle ISO9001 - BVQI, což zaručuje stabilní kvalitu výrobků a služeb. RAYFILM výrobky najdete nejen v České a Slovenské republice, ale můžete se s nimi setkat v celé Evropě, SAE a Číně.

Fotopapíry jsou konvertovány na rotačních strojích nebo na příčných řezačkách podle požadavku zákazníka na velikost formátu. Standardně dodáváme formáty A4, A3, SRA3, 10x15 cm, 13x18 cm. Obecně můžeme vyrobit jakýkoli formát do maximální velikosti 450 x 2000 mm. Zákazník si může vybrat asi z 20 druhů materiálů, které byly pečlivě vybrány od renomovaných dodavatelů. Kromě formátů, fotopapíry dodáváme také v rolích pro inkoustové plotry.

Stejně jako etikety, tak i fotopapíry mají nový „kabát“. Papíry jsou rozděleny podle kvality, určení a typu do skupin EVERYDAY papíry, PLUS papíry , PROFI papíry a LASER MEDIA.

Pro koncové zákazníky jsme připravili produktovou řadu PRINTSELF – VYTISKNI SI s 5 skupinami výrobků, které zákazníkům umožní si vytisknout v klidu domova vizitky, CD etikety, kalendáře, zažehlovačky na trička a fotoalba. www.print-self.com

PRINTSELF produkty mají atraktivní obal, který je vhodný pro každou prodejnu. Pro podporu je možno si ZDARMA stáhnout program RAYFILM printer na www.rayfilm.cz .

Pokud chcete vytisknout fotografii většího formátu než dovolí Vaše tiskárna, nabízíme Vám na www.tiskfotek.cz službu tisku fotografií, banerů, plakátů na zakázku.

Kromě fotopapírů firma RAYFILM vyrábí širokou škálu etiket www.rayfilm.cz