Klikněte 2x pro vložení obrázku
FineArt inkjet ruční papíry
  • Exkluzivní kvalita 
  • Jedinečný typ papíru na trhu
  • Přirozeně otřepené okraje
  • Dva barevné odstíny
  • Jemně strukturovaný akvarelový povrch

 

Ruční papír byl vždy symbolem exkluzivity, jedinečnosti a určité osobitosti a také RAYFILM FineArt collection je řada vyjímečných papírů, které je určen pro tisk jedinečných a exkluzivních fotografií, grafik, faksimilií uměleckých děl, map, atp.

Ruční papíry RAYFILM jsou vyráběny ve dvou odstínech a dvou gramážích, bez použití bělidel ze 100% bavlněného základu. Mají příjemně strukturovaný povrch připomínající klasický akvarelový papír. Speciální potah dává jedinečnou možnost tisku v té nejvyšší kvalitě vhodné pro tisk reprodukcí uměleckých děl, map a pro kreativní  fotografie s nádechem originality, osobitosti a odlišnosti. Okraje papíru jsou přirozeně nepravidelné a díky tomu působí archy originálním a historizujícím dojmem.

RAYFILM ruční papíry jsou dodávány v následujících gramážích a formátech.

 

 

Okruh zákazníků:

Fotografové pro tisk archivních a uměleckých fotografií v limitovaných číslovaných sériích. Grafici pro tisk grafik. Malíři, galerie, muzea pro tisk kopií uměleckých děl, historických dokumentů, ex libris, rodokmenů, … .

Státní správa, bankovní domy, pojišťovny, galerie, šlechtické rody a VIP osobnosti pro tisk osobní korespondence. Reklamní agentury pro tisk jedinečných dokumentů, certifikátů - svatebních oznámení, novoročenek, vizitek .... .

 

 

!

Sample pack FineArt Collection ruční papír 200g/m2 A4 2+2 listy